Beypazarı Festivali Yarışmaları Çekişmeli Geçti

12.Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Festivali Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Havuç yarışmaları renkli görüntülere sahne oldu..

2.Havuç Güzellik Yarışmasında Beypazarı Bindallılarıyla birbirinden güzel 9 genç kız yarıştı. Beypazarı Atatürk Parkı’nda yapılan yarışmanın jüri üyeliğini Beypazarı Kaymakamı Eşi Belgin Kaya, Beypazarı Belediye Başkanı Eşi Hamide Özalp, İş Bankası Beypazarı Şubesi Müdürü Nilgün Atiksoy, Beypazarı Sağlık Grup Başkanı Eşi Nihal Kasap, Modacı Ahmet Özceyhan ve Polis Memuru Hülya Tavluoğlu yaptı.

2.Beypazarı Havuç Güzeli Yarışmasında 1.Ayşenur Ertürk, 2.Öznur Çiftçi, 3.Dilek Ayhan oldular.Yarışmada Elif Aktaş ise Sempati Güzeli seçildi.

En İyi Havuç Yetiştiricisi yarışmasında ise jüri üyeliğini Bostancılar Odası Başkanı Selahattin Tokgöz, Özcan Atak, Veysel Çağlı ve İbrahim Köslüoğlu yaptılar.Yarışmada 1.Hamdi Aydın, 2.Erdal Işık ve 3.Hakan Ünal oldular.

Yaprak Sarma yarışmasında ise jüri üyeliğini Yaşar Kurtuluş, Altan Değirmencioğlu,Erol Uzunoğlu, Esin Bozbaş yaparken 1.Fatma Çiftçi, 2.Sevgi Koçyiğit, 3.Yasemin Tanrıkulu oldu.